Kedicilerin buluşma noktası Kedi Sözlük yayında

Kediseverlere harika bir haberimiz var. Geçtiğimiz günlerde yeni bir site yayın hayatına başladı. Sitenin baş kahramanı ise kediler.

Kedi Sözlük internet sitesi 22 Ağustos 2018 tarihinde yayın hayatına başladı. Kediseverleri bir araya getirmek, kediler hakkında yazarların tecrübelerini aktardığı, bilgi ve birikimlerini paylaştığı bir platform olmayı amaçlayan siteye daha ilk günden kediseverlerin ilgilisi yoğun. Sitede birbirinden ilginç, eğlenceli ve bilgi verici başlıklar bulunuyor.

Kedi Sözlük, Ağustos ayında 8 günlük entry sayısıyla Türkiye İnteraktif Sözlükler Sıralaması‘na 14. sıradan girmeyi başardı ve Eylül ayı sıralamasında da 13. sırada yer aldı. Bu da sitenin ilerleyen süreçte daha iyi yerlerde olacağının habercisi.

Kedi Sözlük‘te bir de Gönüllü Veteriner veritabanı oluşturuldu. Bu başlık ile veteriner hekimlere bizzat gidemeyen, hemen ulaşamayan yazarların gönüllü veterinerlerden telefon ile bilgi alabilmeleri ve acil durumlarda alabilecekleri aksiyonlar için yol gösterebilecek uzman kişilere ulaşabilmeleri amaçlandı.

Kedi Sözlük yine geçtiğimiz günlerde yazarların kedilerini sosyal medya hesaplarından paylaşmaya başladı. Bu başlığa da yazarların ilgili büyüktü. Harika yazarların harika kedileri varmış, başlık sayesinde hepsini görebildik. O fotoğraflara şuradan ulaşabilmek mümkün.

Kedi Sözlük‘te heyecan bitmek bilmiyor. Yakın zamanda yazarlar İstanbul Buluşması‘nda bir araya gelecekler. Kedicilerin sohbetleri bitmez, daha nice etkinlikler, buluşmalar gerçekleştirileceğine, bu buluşmaların sadece İstanbul ile sınırlı kalmayıp tüm şehirlere yayılacağına hiç şüphemiz yok.

Kedi Sözlük‘e web sitesinden üye olunabiliyor ve başlıklar takip edilebiliyor, instagram, facebook ve twitter hesaplarından da paylaşımları takip edilebiliyor. Kedi Sözlük’e yayın hayatında başarılar diliyoruz.