Çorlu’daki Dört Odalı Kedi Otelimiz

Merhabalar Sevgili Kedi Dostları,

Kedi Oteli, Kedi Pansiyonu veya Kedi Misafirhanesi, günümüzde artık büyük bir ihtiyaç haline geldi. Bayram ziyaretleri, hasta ziyaretleri, seyahat, iş toplantıları, tatiller vb. durumlarda kedimi nereye emanet edeceğim düşüncesi bizim de sık sık yaşadığımız bir problemdi. Güvenilir bir kedi bakıcısı bulmak da öyle kolay değil tabi ki. Bu ihtiyaca çözüm bulmak amacıyla dört odalı otelimizi tasarladık ve ihtiyaç sahiplerine Kedi Pansiyon Hizmeti vermeye karar verdik.

4 yıldır Lisanslı olarak Kedi Yetiştiriciliği yapıyoruz ve artık aldığımız eğitimler ve tecrübelerimiz sayesinde Kedi dilinden iyi anlıyoruz. Bu noktada da güvenle Kedi emanet edilebilecek bilgi ve deneyime sahip olduk. Çorlu’daki Kedi Otelimiz Dört Odadan oluşuyor. Odalar tek tek kullanılabildiği gibi, iki oda yatay veya merdivenler vasıtasıyla dikey olarak birlikte kullanılabiliyor. Hem yatay hem dikey olarak tüm geçişleri açtığımızda ise tek kedi dört odayı birden kendi başına kullanabiliyor. Çok fonksiyonlu bu tasarım ile iki kedisi, üç kedisi veya beş kedisi olan ailelere de kolayca destek olabileceğiz.

11 Kedimiz var ve 6+2 bir Villada yaşıyoruz. Otelimizi ilk önce kendi kedilerimiz ile denedik. Kedilerimiz oteli test ettiler, onayladılar. Artık kedileriniz küçük kafeslerde günlerce sizi beklemek zorunda kalmayacaklar. Amacımız onlara daha huzurlu, rahat bir ortam yaratmaktı. Bu projemizi hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz.

Kedi Misafirhanemizin fotoğraflarını ve kısa videosunu aşağıda bulabilirsiniz. Bize Sosyal Medya hesaplarımızdan ve Web sitemizdeki iletişim bilgilerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Selamlar, sevgiler…

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*