GREG (BRI a)

Wimpy Cat House‘un tek erkek kedisi olan Greg, yurt dışından aramıza katıldı ve 15 Ocak 2017 doğumlu. Ev yaşantısına oldukça uyumlu, sessiz, sakin, bir o kadar da meraklı. Oyun oynamayı çok seviyor. Yemek yeme konusunda oldukça obur, öyle ki henüz 5 aylık olmasına rağmen 3 kilonun üzerinde. İlerde, gelişimini tamamlayıp yetişkin olduğunda diyet yapmamız gerekebilir.

Evimizin dişi kedileri Holly ve Baylee ile uyum içinde, bir o kadar da kızlara karşı ilgili ve sevecen. Bulduğu her fırsatı değerlendiriyor ve onları yalamaktan geri kalmıyor.

British Shorthair ırkından gelen karakter özelliği sebebiyle olacak ki; evin içinde mahallenin kabadayısı edasıyla dolaşıyor. Kehribar rengi gözleriyle etrafına etkileyici bakışlar atıyor. Irkının tüm özelliklerini taşıyor. Kürküne gelirsek eğer, yumuşak kıl yapısı tam bir kadife hissi veriyor.

Ayrıca titizliğine çok düşkün. Kirlenmek onun için kesinlikle kabul edilemez. O kadar titiz ki tuvalette uzun süre kalıyor ve kumunun dahi temiz kalması için dakikalarca örtme ve patilerini temizleme işlemini sürdürüyor.

Televizyon izlemeyi çok seviyor, özellikle de çizgi filmlerden gözlerini alamıyor.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*