GREGORY (Blue BRI a)

Wimpy Cat House‘un ilk erkeği olan Greg, yurt dışından aramıza katıldı ve 15 Ocak 2017 doğumlu. Ev yaşantısına oldukça uyumlu, sessiz, sakin, bir o kadar da meraklı. Oyun oynamayı çok seviyor. Yemek yeme konusunda oldukça iştahlı, öyle ki 7 kg ağırlığında. Diyetteyiz.

Evimizin dişi kedileri ile uyum içinde, bir o kadar da kızlara karşı ilgili, centilmen ve sevecen. Bulduğu her fırsatı değerlendiriyor ve onları yalamaktan geri kalmıyor. Çok kez baba oldu, bu konuda oldukça tecrübeli ve yeni yavruları da yolda.


British Shorthair
ırkından gelen karakter özelliği sebebiyle olacak ki; evin içinde mahallenin kabadayısı edasıyla dolaşıyor. Kehribar rengi gözleriyle etrafına etkileyici bakışlar atıyor. Irkının tüm özelliklerini taşıyor.

Kürküne gelirsek eğer, yumuşak kıl yapısı tam bir kadife hissi veriyor. Tüm sağlık kontrolleri veterinerimiz tarafından takvime uygun yapılıyor.

Ayrıca titizliğine çok düşkün. Kirlenmek onun için kesinlikle kabul edilemez. O kadar titiz ki tuvalette uzun süre kalıyor ve kumunun temiz kalması için dakikalarca örtme ve patilerini temizleme işlemini sürdürüyor.

Bu arada evin hiçbir yerine koku bırakmıyor, işaretleme yapmıyor. Bu bizim için önemli ve büyük bir avantaj.

Televizyon izlemeyi çok seviyor, özellikle de çizgi filmlerden gözlerini alamıyor. Kendini sevdirmeye bayılıyor. Eve gelen diğer aile üyelerini kapıda karşılamayı çok seviyor.

8 Trackbacks & Pingbacks

  1. AG1 Batın – Wimpy Cat House
  2. HOLLY (Blue Point SFS a33) – Wimpy Cat House
  3. PATTY (Silver BRI ns11) – Wimpy Cat House
  4. HG4 Batın – Wimpy Cat House
  5. DG4 Batın – Wimpy Cat House
  6. Kaplumbağa Kabuğu’nun En Sevimli ve Yumuşak Hali “Tortieshell Kediler” – Wimpy Cat House
  7. DG6 Batın – Wimpy Cat House
  8. Müsait Yavrularımız – Wimpy Cat House

Comments are closed.