Hakkımızda

Merhaba! Wimpy Cat House’a Hoş Geldiniz!

Biz Çorlu’da yaşayan bir aileyiz. Dünyanın en büyük ve en prestijli federasyonlarından biri olan The International Cat Association (Uluslararası Kedi Federasyonu) TICA‘dan yetiştirici (Cattery) belgemiz bulunmaktadır. Ayrıca hem biz, hem de kedilerimiz, Türkiye Felinoloji Derneği‘ne ve Safkan Kedi Irkları Derneği‘ne üyeyiz. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü’nün vermiş olduğu evcil hayvan yetiştiriciliği ve satışı ile ilgili sertifikamız bulunmaktadır.

Çocuklarımız ve kedilerimiz hep birlikte aynı evde yaşıyoruz. Kedilerimiz ve çocuklarımızla beraber huzurlu, sevgi dolu, eğlenceli, sağlıklı bir şekilde büyüdüler. Kendilerine ait odaları olmasına rağmen tüm evi birlikte kullanıyoruz. Tüm aşıları, iç ve dış parazitleri periyodik takvime uygun şekilde aksatılmadan yapılıyor. Tüm sağlık kontrolleri ve bakımları veterinerimiz tarafından eksiksiz gerçekleştiriliyor. Veterinerimiz tarafından Röntgen grafileri de çekildi, eklemlerinde hiçbir soruna rastlanmadı. Röntgen raporları ve kayıtları da elimizde bulunuyor.

Kedilerimizi en ideal şartlarda büyüttük, besin değeri yüksek mamalar kullanıyoruz. Kedilerimizin isimleri oğullarımız tarafından verildi. Tüm kitaplarını defalarca okudukları 15 kitaplık “Saftirik – Greg’in Günlüğü” (Diary Of A Wimpy Kid) kitap serisinden esinlenerek buldukları bu isimler sonrası kedi evimize de bir isim düşünmek durumundaydık ve yine bu kitap serisinden esinlenerek “Wimpy Cat House” olmasına karar verdik. Bu siteyi de kedilerimiz için oluşturduk, en güzel anlarını, bebeklerini ve gelişim süreçlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Ayrıca 2021 Mayıs itibariyle Dört Odalı Kedi Otelimizi de ihtiyaç sahiplerinin hizmetine açtık. Otelimizle ilgili detayları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Kedi bakımı ve yetiştiriciliğiyle ilgili aklınıza takılan ne olursa olsun bize danışabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz iletişim sayfamızda irtibat bilgilerimiz bulunuyor.

Sevgilerimizle…

Belge ve Sertifikalarımız

Bizi sosyal medyada takip etmek için:

Facebook
İnstagram
Youtube
Twitter
Pinterest
Telegram

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*