Hakkımızda

 

Merhaba! Wimpy Cat House’a Hoş Geldiniz!

Biz Beylikdüzü’nde yaşayan bir aileyiz. Uluslararası Kedi Federasyonu (The International Cat Association) TICA‘dan yetiştirici (Breeder & Cattery) belgemiz bulunmaktadır. Ayrıca hem biz, hem de kedilerimiz, Türkiye Felinoloji Derneği‘ne üyeyiz. Çocuklarımız, kedilerimiz, kanaryalarımız, muhabbet kuşlarımız hep birlikte aynı evde yaşıyoruz. Kedilerimiz Greg, Holly ve Baylee, kendi çocuklarımızla beraber huzurlu, sevgi dolu, eğlenceli, sağlıklı bir şekilde büyüyorlar. Kendilerine ait odaları olmasına rağmen tüm evi birlikte kullanıyoruz. Tüm aşıları, iç ve dış parazitleri periyodik takvime uygun şekilde aksatılmadan yapılıyor. Tüm sağlık kontrolleri ve bakımları veterinerimiz tarafından eksiksiz gerçekleştiriliyor.

Kedilerimiz henüz yetişkin değiller, en güzel ve iyi şartlarda büyütmeye devam ediyoruz. Kedilerimizin isimlerini de oğullarımız verdi. Tüm kitaplarını defalarca okudukları 11 kitaplık “Saftirik – Greg’in Günlüğü” kitap serisinden esinlenerek buldukları isimler sonrası kedi evimize de bir isim düşündük ve yine bu kitap serisinden esinlenerek “Wimpy Cat House” olmasına karar verdik. Bu siteyi de kedilerimiz için oluşturduk, en güzel anlarını ve gelişim süreçlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Kedi bakımı ve yetiştiriciliğiyle ilgili aklınıza takılan ne olursa olsun bize danışabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz, iletişim sayfasında irtibat bilgilerimiz var.

Sevgilerimizle…

 

The International Cat Association (TICA) Kedi Federasyonu’ndan Yetiştirici (Cattery) Sertifikamız

 
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*