Hakkımızda

Merhaba! Wimpy Cat House’a Hoş Geldiniz!

Biz Çorlu’da yaşayan bir aileyiz. Dünyanın en büyük ve en prestijli federasyonlarından biri olan The International Cat Association (Uluslararası Kedi Federasyonu) TICA‘dan yetiştirici (Cattery) belgemiz bulunmaktadır. Türkiye Felinoloji Derneği‘ne ve Safkan Kedi Irkları Derneği‘ne üyeyiz. Ayrıca İstanbul Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hizmetleri Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu evcil hayvan yetiştiriciliği ve satışı ile ilgili eğitim sertifikamız bulunmaktadır.

Çocuklarımız ve kedilerimiz hep birlikte büyük bir evde yaşıyoruz. Kedilerimiz ve çocuklarımızla beraber huzurlu, sevgi dolu, eğlenceli, mutlu, sağlıklı bir şekilde yaşamımızı sürdürüyoruz. Tüm aşıları, iç ve dış parazitleri periyodik takvime uygun şekilde aksatılmadan yapılıyor. Tüm sağlık kontrolleri ve bakımları veterinerimiz tarafından eksiksiz gerçekleştiriliyor.

Kedilerimizi en ideal şartlarda büyütüyoruz, besin değeri yüksek mamalar kullanıyoruz. Sağlıklı ve Sosyal kediler yetiştirmek için de farklı odalar, farklı alanlar ve farklı kedilerimizle bir araya gelerek büyüyorlar. Böylece yeni yuvalarına adaptasyon sorunu yaşamıyorlar.

2021 Mayıs itibariyle Dört Odalı Kedi Otelimizi de ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunduk. Bize emanet edilen çocukların bakımlarını sağlıyoruz. Otelimizle ilgili detayları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sevgilerimizle…

Bizi sosyal medyada takip etmek için:

Facebook
İnstagram
Youtube
Twitter
Pinterest
Telegram

Be the first to comment

Leave a Reply