HOLLY (Blue Point SFS a33)

Wimpy Cat House‘un asil üyesi Holly, yurt dışından aramıza katıldı ve 15 Ocak 2017 doğumlu. Scottish Fold ırkının tüm özelliklerini taşıyan Holly, sakinliği ve asaletiyle göz kamaştırıyor.

Kemik ve eklemlerinin röntgen kontrolleri yapıldı ve hiçbir soruna rastlanmadı. Sağlık raporumuz ve röntgen çekimleri mevcut. Tüm sağlık kontrolleri de takvime uygun yapılıyor. Dost canlısı ve sevgi dolu tavırlarıyla gönülleri fethetmesini biliyor.

Narin bir yapıya sahip olan Holly, meraklı tavırlarıyla araştırmalarından geri kalmayan bir karaktere sahip. İpeksi White tüyleri içinde yoğun Point Blue renginin yanı sıra, sırt ve kuyruk bölgesinde Lilac ve Cream tüylere de sahip.

Holly 4 kez doğum yaptı ve bütün yavrularını mükemmel şekilde yetiştirdi. Tüm yavrularını batın yazılarımızdan ve sosyal medyadan görebilirsiniz. Şu an 4 kg ağırlığında.

Ev içerisinde Greg ile şimdilik kanka modunda takılıyor, Baylee‘ye de ablalık etmekten geri kalmıyor. Aile bireyleriyle çok iyi bir iletişim içinde, küçük patisini mutlaka size dokundurarak şekerleme yapıyor.

Siz onu sevdiğiniz sürece o da size bu sevginin geri bildirimini dokunuşlarıyla mutlaka yapıyor. Titizliğine özen gösteren Holly, dakikalarca kendini taratabiliyor. Kucakta uyumaya bayılıyor. Ayrıca bilgisayarlara da çok meraklı, gelip klavyenin üzerine yatıp ekranı izlemeye doyamıyor.

5 Trackbacks & Pingbacks

  1. HG4 Batın – Wimpy Cat House
  2. HR2 Batın – Wimpy Cat House
  3. HR1 Batın – Wimpy Cat House
  4. PATTY (Silver BRI ns11) – Wimpy Cat House
  5. HG2 Batın – Wimpy Cat House

Comments are closed.