PATTY (Silver BRI ns11)

Wimpy Cat House‘un güzellerinden Patty, yurt dışından aramıza katıldı ve 3 Mart 2018 doğumlu. Ev yaşantısına oldukça uyumlu, insanlarla iletişimi çok iyi, masaj yapıyor, kucağımızda uyuyor ve çok meraklı.

Oyun oynamayı çok seviyor. Çok atletik, yüksek bölgelere sıçrayabiliyor. Yemek yeme konusunda oldukça iştahlı, özellikle yaş mamaya kesinlikle hayır demiyor.

Evin yakışıklısı Rowley ile çok iyi anlaşıyor. Yaşına en yakın olduğu için tam oyun arkadaşı oldular ve muhteşem ikili gibiler. Greg ve Holly ile iyi anlaşamasalar da Baylee ile gül gibi geçiniyorlar.

British Shorthair ırkından gelen tüm özellikleri taşıyor. Yemyeşil gözlere sahip ve gözlerimiz sürmeli. Kürküne gelirsek eğer, yumuşak kıl yapısı tam bir kadife hissi veriyor. Black Silver olsa da üzerinde Gold tüyler de var. Tüm sağlık kontrolleri veterinerimiz tarafından takvime uygun yapılıyor.

Temizliğine çok meraklı olan Patty kendine ve güzelliğine çok zaman ayırıyor. Rowley ile kürk renk kodları uyuştuğu için ilk doğumunda harika yavruları oldu ve doğurduğu 5 yavrusuna mükemmel annelik yaptı.

 

6 Trackbacks & Pingbacks

  1. PR1 Batın – Wimpy Cat House
  2. SHELLY (Golden SCS ns11) – Wimpy Cat House
  3. MANNY (Silver SCS ns11) – Wimpy Cat House
  4. PR2 Batın – Wimpy Cat House
  5. PR3 Batın – Wimpy Cat House
  6. PM3 Batın – Wimpy Cat House

Comments are closed.