SHELLY (Silver BRI ns11)

Shelly 24 Mayıs 2019 doğumlu, Patty ile Rowley‘in ilk bebekleri arasında tek kız olan yavrumuz. Shelly tavırlarıyla davranışlarıyla tam bir prenses.

Shelly şu an 3,5 kg. Yüz ifadesi annesi ile aynı. Kendini sevdirmeye bayılıyor. Kucak konusunda biraz sabırsız, uzun süre kucakta kalmayı pek sevmiyor. Onun dışında yanınıza gelip size kendini dakikalarca sevdirebilir. Sosyal bir karakter.

Yeşil gözleri insanı resmen büyülüyor. Tüyleri de inanılmaz yumuşak.

Oldukça meraklı olan Shelly çocuklarla da çok iyi anlaşıyor. Oyun oynamayı çok seviyor. TV izlemeye de bayılıyor.

Shelly, Manny ile çok iyi anlaşıyor. Temizliğine de çok meraklı.

Mama konusunda biraz seçiciyiz. Her mamayı öyle hemen yemiyoruz. Tahılsız kuzulu ND marka mamaya bayılıyor. Ayrıca yaş mama için sizi saatlerce takip edebilir, yaş mamaya ulaşana kadar size türlü şebeklikler yapabilir.

Shelly British Shorthair ırkının tüm özelliklerini taşıyan muhteşem bir kız. Yavruları da onun kadar muhteşem oluyor. Yavrularına çok güzel annelik yapıyor.

 

 

2 Comments on SHELLY (Silver BRI ns11)

  1. merhabalar alanyada yasiyorum, inanilmaz güze, Scottish straight silver shaded sahibiyim.Ogluma guzel bir gelin arıyorum.Yardımcı olur musunuz

    • merhaba, biz Çorlu’dayız ve üç erkek kedimiz olduğu için erkek kediye ihtiyaç duymuyoruz. Yaşadığınız çevreden bulmaya çalışabilirsiniz.

4 Trackbacks & Pingbacks

  1. MANNY (Silver BRI ns11) – Wimpy Cat House
  2. SM1 Batın – Wimpy Cat House
  3. SM3 Batın – Wimpy Cat House
  4. SR1 Batın – Wimpy Cat House

Comments are closed.