BAYLEE (Red Tabby SFS d23)

Wimpy Cat House‘un en renkli üyesi olan Baylee, özel bir Türk yetiştiriciden aramıza katıldı ve 15 Mart 2017 doğumlu. Bebekliğinde tam bir afacan olan Baylee, minik boyuna rağmen hem Greg‘in, hem de Holly‘nin hakkından gelebiliyordu. Hala da tam bir oyun meraklısı, bir o kadar da cesur tavırlarıyla girişemediği iş yok diyebiliriz.

Baylee’nin tüyleri yumuşak ve kadife gibi. Gözleri ise bal renginde. Patileri de kendi gibi Red-Cream tonlarda. Scottish Fold ırkının tüm özelliklerini taşıyor.

Kemik ve eklemlerinin röntgen kontrolleri yapıldı ve hiçbir soruna rastlanmadı. Sağlık raporumuz ve röntgen çekimleri mevcut. Tüm sağlık kontrolleri de takvime uygun yapılıyor.

Uyumlu, sakin, zeki, meraklı, akıllı ve sessiz. Kendi başına uzun zaman oyun oynayabiliyor. Temizliğine de çok meraklı. İştahı da yerinde. Baylee 3 kez doğum yaptı ve mükemmel yavrular yetiştirdi. 3,4 kg ağırlığında.

Baylee Red renginde bir Mackerel Tabby, annesinin Chocolate, babasının ise Blue renkli olması sebebiyle, ileride bebeklerinin bize sürpriz renklerle merhaba demesi çok olası. Rowley ile çiftleşmesinin sonucunda müthiş Red Golden bebekleri oldu.

Televizyon izlemeye bayılıyor. Akşam saatlerinde ev halkından birini seçip, yanına kıvrılıp televizyon karşısında şekerleme moduna geçiveriyor.

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. HOLLY (Blue Point SFS a33) – Wimpy Cat House
  2. PATTY (Silver BRI ns11) – Wimpy Cat House

Comments are closed.