BAYLEE (Red Mackerel Tabby SFS d 23)

Wimpy Cat House‘un şimdilik en küçük üyesi olan Baylee, özel bir Türk yetiştiriciden aramıza katıldı ve 15 Mart 2017 doğumlu. Tam bir afacan olan Baylee, minik boyuna rağmen hem Greg‘in, hem de Holly‘nin hakkından gelebiliyor. Tam bir oyun meraklısı, bir o kadar da cesur tavırlarıyla girişemediği iş yok diyebiliriz.

Baylee’nin tüyleri yumuşak ve kadife gibi. Gözleri ise bal renginde. Patileri de kendi gibi Red-Golden tonlarda. Scottish Fold ırkının tüm özelliklerini taşıyor. Kemik ve eklemlerinin röntgen kontrolleri yapıldı ve hiçbir soruna rastlanmadı. Sağlık raporumuz ve röntgen çekimleri mevcut. Tüm sağlık kontrolleri de takvime uygun yapılıyor. Uyumlu, sakin, zeki, meraklı, akıllı ve sessiz. Kendi başına uzun zaman oyun oynayabiliyor. Temizliğine de çok meraklı. İştahı da yerinde. Henüz 7 aylık olmasına rağmen 3,1 kg ağırlığında. İlerde, gelişimini tamamlayıp yetişkin olduğunda diyet yapmamız gerekebilir.

Baylee Red renginde bir Mackerel Tabby, annesinin Chocolate, babasının ise Blue renkli olması sebebiyle, ileride bebeklerinin bize sürpriz renklerle merhaba demesi çok olası.

Televizyon izlemeye bayılıyor. Akşam saatlerinde ev halkından birini seçip, yanına kıvrılıp televizyon karşısında şekerleme moduna geçiveriyor.
Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*